Slovak Smart City Cluster spolu s partnermi pripravuje už svoju 6. výročnú konferenciu v rámci podujatia Metro ON Line 2022, ktoré sa po dvojročnej prestávke z dôvodu pandémie Covid- 19 uskutoční v dňa 22. júna 2022 v AquaCity Poprad.

Konferencia sa v zmysle podtitulu „Pridaj sa k nám a objav „aj Ty“ ako zachrániť našu planétu!“ bude niesť v duchu eko vs. apokalypsa.

V panelových diskusiách odborní hostia a experti odprezentujú svoje názory a skúsenosti v oblasti smart bývania, mobility a dopravy,  kybernetickej bezpečnosti v telekomunikáciách a rôznych oblastiach IT.  Účastníci podujatia sa zoznámia s aktuálnymi produktami a trendmi v IoT ako aj s modernými Smart službami pre samosprávy, domácich a biznis zákazníkov. Aj tento ročník konferencie dáva priestor podpore a motivácii študentov a mladých ľudí, ktorí na konferencii získajú množstvo praktických informácií zo sveta podnikania.

Podujatie sa uskutoční pod záštitou ministra dopravy a výstavby SR Andreja Doležala, ktorý na podujatí prisľúbil osobnú účasť.

Program podujatia ako aj možnosť registrácie nájdete na stránke: www.metroonline.sk